ALDEMAR viešbučių tinklas - geriausia vieta puikioms atostogoms!

„ALDEMAR RESORTS“ yra vienas žinomausių viešbučių tinklų Graikijoje, kuris jau apie 30 metų yra vienas iš pirmaujančių Graikijoje. Visus „Aldemar Group“ priklausančius viešbučius rekomenduojame keliautojams, norintiems kokybiškai pailsėti ir maloniai jaustis viešbutyje bei jo teritorijoje, vertinantiems gerą infrastruktūrą bei puikius SPA centrus. Puikios, strategiškai paririnktos viešbučių vietovės, ant jūros kranto, išskirtiniai viešbučių dizainai, didelės teritorijos su nuostabiais sodais bei gausybe baseinų – tai geriausia vieta puikioms atostogoms.  
 
 
Kretos sala
ALDEMAR CRETAN VILLAGE BEACH RESORT 4+ *
ALDEMAR CRETAN VILLAGE BEACH RESORT 4+ *
Šeimos atostogų rojus! Viešbutis jaukus, tradicinio Kretos kaimo stiliaus viešbutis, turintis didelę, žalią teritoriją. Malonus ir paslaugus personalas, puikiai išplėtota infrastruktūra vaikams ir visai šeimai. Dienos metu ir vakarais vyksta pramoginiai renginiai. Yra keli vandens kalneliai. Rekomenduojamas aktyviam šeimyniniam poilsiui su vaikais. Paplūdimys smulkaus žvyro su smulkiais akmenėliais, įėjimui į jūrą rekomenduojama speciali avalynė.
ALDEMAR KNOSSOS ROYAL BEACH RESORT 5 *
ALDEMAR KNOSSOS ROYAL BEACH RESORT 5 *
Viešbutis randasi gražioje vietoje, daug augmenijos, šalia promenada, kuria galima pasivaiksčioti pakranet iki artimiausios miestelio. Pasižymi puikiu aptarnavimu bei labai skaniu maistu. Išvystyta vaikų ir visos šeimos laisvalaikio infrastruktūra. Dienos metu ir vakarais vyksta aktyvūs pramoginiai renginiai. Norintiems atsipalaiduoti ir pasigražinti - vos tik 5 minutės pėsčiomis iki „Royal Mare Thalasso Center“ - šiuolaikinio talasoterapijos centro, siūlančio daugybę kūno ir veido priežiūros programų. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui su vaikais.
ALDEMAR KNOSSOS VILLAS LUXURY RESORT 5 *
ALDEMAR KNOSSOS VILLAS LUXURY RESORT 5 *
Viešbutis sudarytas iš vilų komplekso. Pasižymi puikiu maitinimu ir dėmesingu aptarnavimu. Čia rasite viską ko reikia pilnavertiškam poilsiui ir žinoma grožio bei sveikatinimosi procedūroms - vos 5 minutės pėsčiomis iki „Aldemar Royal Mare Thalasso“ talasoterapijos centro, kuris siūlo daugybę kūno ir veido priežiūros procedūrų. Rekomenduojamas poilsiautojams, vertinantiems patogumą ir ramų poilsį.
ALDEMAR ROYAL MARE LUXURY RESORT + THALASSO 5 *
ALDEMAR ROYAL MARE LUXURY RESORT + THALASSO 5 *
Viešbutis su didele ir gražia teritorija, viskas išplanuota taip, kad jausmas tarsi gyvenama mažame miestelyje. Jaukūs numeriai, geras maitinimas, dėmesingas personalas. Rami dieninė pramoginė veikla ir vakarinė programa, todėl viešbutis tinka poilsiautojams ieškantiems ramesnio poilsio. Čia rasite nuostabius jūros peizažus, išpuoselėtus sodus, daug turkio spalvos baseinų ir paplūdimį bei vieną geriausių pasaulyje talasoterapijos centrą centą.
Peloponesas
ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE BEACH RESORT 5 *
ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE BEACH RESORT 5 *
Viešbutis su didžiule, soduose skendinčia teritorija ir plačiu smėlio paplūdimiu. "World Travel Awards“ pripažintas kaip vienas geriausių Europos kurortų, gavęs „Europe’s Leading Beach Resort 2012“ apdovanojimą. Didelis numerių tipų pasirinkimas, daugybė restoranų ir išvystyta infrastruktūra puikiai tiks aktyviam šeimyniniam poilsiui.
ALDEMAR ROYAL OLYMPIAN LUXURY RESORT + SPA 5 *
ALDEMAR ROYAL OLYMPIAN LUXURY RESORT + SPA 5 *
„World Travel Awards“ pripažintas kaip vienas iš geriausių Europos kurortų, gavęs „Europe’s Leading Beach Resort 2012“ apdovanojimą. Didelis numerių tipų pasirinkimas, daugybė restoranų, išvystyta infrastruktūra. Viešbučio naujiena - „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipas „Elements All inclusive Dine Around“.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku