Pervežimai

PERVEŽIMAI

Individualūs pervežimai

INDIVIDUALIŲ PERVEŽIMŲ KAINA

I. Turistų sutikimas oro uoste

  • Išėję iš lėktuvo, turistai patenka į oro uosto pastatą, kur turi praeiti pasų kontrolę.
  • Leidžiasi į pirmą aukštą, kur atsiima bagažą ant transportinio takelio.
  • Prieš išeinant iš oro uosto vykdoma muitinės kontrolė. Dažniausiai turistai ją praeina be patikrinimo, bet kai kuriuos gali patikrinti atrinktinai.

II. Turistams, užsisakiusiems VIP-pervežimą, teikiama paslauga – sutikimas prie oro uosto išėjimo su vardine lentele.

III. Kompanija TEZ TOUR neatsako už paliktus daiktus autobuse.

IV. Individualus pervežimas numato griežtą kelionę į vieną, maksimaliai du kaimyninius viešbučius, su galimybe pavežėti kitus turistus, ir nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

V. Įprastiems individualiems pervežimams teikiami mikroautobusai su kondicionieriais.

VI. Jeigu turistai atskrenda ne su TEZ TOUR kompanijos reisais, prašome pranešti visus reiso numerius su raidiniu kodu. Be šios informacijos mes ne visada galime sužinoti atvykimo ir išvykimo laikus ir, žinoma, negalime garantuoti laiku įvyksiantį turistų sutikimą.

VII. Turistų išvykimo procesas:

  • Dieną prieš išvykstant, apie 18 valandą vakaro, grupiniame ir individualiame pervežime visa informacija apie išvykimą iš viešbučio skelbiama informacinėse TEZ TOUR lentose. Laikas nurodomas apskaičiuojant atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2-2,5 valandos iki skrydžio.
  • Išvykimo dieną, nurodytu laiku atvyksta autobusas su gidu, su sąlyga, kad jo neužlaikė turistai iš prieš tai buvusio viešbučio. Jeigu turistas laiku neišėjo prie jį pervežančio transporto, tai gidas laukia jo kažkurį laiką ir išvažiuoja į kitą viešbutį, pasiimti turistus, kad jie nepavėluotų į oro uostą. Pavėlavę turistai į oro uostą vyksta savarankiškai.
  • Atvykus į oro uostą turistai praeina muitinės kontrolę ir registruojasi į skrydį.
  • Po registracijos turistai praeina pasų kontrolę.
  • Pageidaujant galima apsilankyti Duty Free parduotuvėse.
  • Turistai laipinami į lėktuvą.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku