Pervežimai

Reguliariųjų reisų pasitikimas Lisabonoje

Turistus, atskrendančius reguliariais reisais į Lisaboną, sutinka vairuotojai su TEZ TOUR lentelėmis (bet be TEZ TOUR uniformos) arba su vardinėmis lentelėmis.

Jeigu dėl kokių nors priežasčių turistai nesusitiko su vairuotoju, būtina kreiptis į TEZ TOUR ofisą telefonu,  nurodytu kelialapyje (vaučeryje): +351 910221695.

Grupinis pervežimas Lisabonoje, Porte, Fare, Funšalyje nenumato lydinčiojo gido būtinumo. Po to, kai turistai apsigyvena viešbučiuose, su jais susisiekia mūsų atstovas ir pageidaujant, gali atvykti informaciniam susitikimui.


Visomis Portugalijos kryptimis: kombinuotuose turuose grupinis pervežimas nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

Madeirai ir Azorų salos: grupinis pervežimas nenumato lydinčiojo gido būtinumo.


Užsakomųjų (čarterinių) reisų sutikimas Lisabonoje turistams, vykstantiems poilsiauti į Lisabonos Rivjerą (Kaškaišą, Estorilį, Ginšu),Kosta de Kaparika, Kosta de Prata, Algarvės pakrantę, Madeiros ir San Migelio salas


Turistus, atskrendančius užsakomaisiais (čarteriniais) reisais į Lisaboną, sutinka su TEZ TOUR lentelėmis arba su vardinėmis lentelėmis (individualaus pervežimo atveju, vairuotojai be TEZ TOUR uniformos).

Jeigu dėl kokių nors priežasčių turistai nesusitiko su vairuotoju, būtina kreiptis į TEZ TOUR ofisą telefonu, nurodytu kelialapyje (vaučeryje): +351 910221695.

Grupinis pervežimas Lisabonoje ir Lisabonos Rivjeroje (Kaškaiše, Estorilyje, Ginšu) nenumato lydinčiojo gido būtinumo. Po to, kai turistas apsigyvena viešbutyje, su juo susisiekia mūsų atstovas ir pageidaujant, atvyksta informaciniam susitikimui.

Grupinis pervežimas Madeiros ir San Migelio salose nenumato lydinčiojo gido būtinumo, esant mažam žmonių kiekiui.

Visoms Portugalijos kryptims: kombinuotuose turuose grupinis pervežimas vykdomas per Lisabonos oro uostą ir be lydinčiojo gido būtinumo.

Madeiros sala: grupinis pervežimas į Mašiko, Kaniso, Funšalio, Kaljetos, Ponta du Sol miestus nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

San Migelio salai: grupinis pervežimas į Ponta Delgadą nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku