Pervežimai

PERVEŽIMAI

Turistų sutikimas Zalcburgo ir Insbruko oro uostuose.

Visus turistus, atskridusius užsakomaisiais TEZ TOUR kompanijos reisais, Zalcburgo arba Klagenfurto oro uoste pasitinka uniformuotas TEZ TOUR gidas, su TEZ TOUR lentele, arba vairuotojas su TEZ TOUR arba turistų pavardžių užrašyta lentele.

Jeigu dėl kažkokių tai priežasčių turistai nesusitiko su atstovu, būtina paskambinti telefonu: +43 699 147 444 44.

Dėl oro sąlygų ir kelių eismo taisyklių, slidinėjimo kurortuose ne prie visų viešbučių yra įmanomas privažiavimas. Turistams, gyvenantiems tokiuose viešbučiuose, yra suteikiamas shuttle-servisas nuo autobusų terminalo iki viešbučio ir, atitinkamai, grįžtant atgal — nuo viešbučio iki autobusų terminalo. Išleisti iš autobuso terminale, klientai turi sulaukti Shuttle-serviso, kuris nuveš juos iki viešbučio, jei tokio ilgai nėra skambinti aukščiau nurodytu numeriu.

Grupiniai pervežimai vykdomi autobusais nuo 7 iki 80 sėdimų vietų.

Dėmesio!  Atstovų kurortuose nėra, todėl visais klausimais poilsiautojai galės kreiptis telefonu į turistų pagalbos tarnybą: + 43 699 147 444 44 (rusų, anglų kalbomis).

Turistų, atskridusių reguliariųjų skrydžių reisais iki Zalcburgo arba Insbruko, susitikimas oro uoste vyksta su vokiškai arba angliškai kalbančiu vairuotoju su TEZ TOUR lentele (bet be TEZ TOUR uniformos) arba su turisto pavardės lentele.

Pervežimai vykdomi be lydinčiojo gido.

Turistų išvykimas.

 • Dieną iki išvykimo TEZ TOUR informacinėje knygoje, esančioje viešbučio registratūroje, bus pateikta informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką. Tuo atveju, jeigu turistai nerado informacinės knygos arba informacijos apie savo reisą, būtina kreiptis į viešbučio registratūros darbuotoją, aptarnaujantį viešbučio gidą, arba paskambinti «karštos linijos» telefonu +43 699 147 444 44. Išvykimo iš viešbučio laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2 – 2,5 val. iki skrydžio.

 • Turistai, užsisakę individualų pervežimą, pageidaujant gali patys paskirti išvykimo iš viešbučio laiką. Toks užsakymas priimamas tik turistui raštiškai pateiktame pavidale, jeigu į reisą pavėluojama dėl oro sąlygų, kamščių keliuose ir t.t. turi priimti atsakomybę savarankiškai padengti visas susijusias papildomas išlaidas.

 • Jeigu turistas laiku neišėjo prie atvykusios transporto priemonės, tai gidas arba vairuotojas laukia ne ilgiau nei 10 minučių, po to, gavus raštišką patvirtinimą iš viešbučio ir nepranešant turistui, vairuotojas išvažiuoja į kitą viešbutį, kad nepavėluotų į oro uostą. Pavėlavę turistai savarankiškai vyksta į oro uostą, taip pat patys apmoka visas papildomas išlaidas.

 • Atvykus į oro uostą turistai turi praeiti muitinės kontrolę ir registraciją į reisą. Kilus klausimams, būtina kreiptis į TEZ TOUR atstovą oro uoste, arba į informacijos skyrių.

 •    Vienos miesto viešbučiams grupinio pervežimo laukimo laikas gali trukti nuo 15 iki 30 minučių.

Turistus, atskrendančius reguliariais reisais į Vieną, atvykimo salėje pasitinka rusakalbiai vairuotojai / asistentai su TEZ TOUR lentelėmis (bet be TEZ TOUR uniformos) arba lentelėmis su turisto pavarde, po to kai praeina muitinės kontrolę.

Jeigu dėl kažkokių tai priežasčių turistai nesusitiko su vairuotoju, būtina kreiptis į TEZ TOUR ofisą telefonu, nurodytu kelialapyje (vaučeryje): +43 699 147 444 44.

Pervežimo metu turistai gauna informacinį laišką su grupinių ir individualių ekskursijų aprašymais, miesto žemėlapiu, nuolaidų kuponais, ofiso koordinatėmis, «karštos linijos» telefono numeriais ir išvykimo iš viešbučio informacija. Užsakyti ekskursijas, bilietus į koncertus, muziejus, vertėjo paslaugas galima užsisakyti tiek pervežimo metu, tiek telefonu nurodytu informacijos laiške.

Grupiniame pervežime Vienos mieste nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas. Grupiniam pervežimui teikiami mikroautobusai (iki 8 sėdimų vietų) su kondicionieriumi.

Vienos miesto viešbučiams grupinio pervežimo laukimo laikas gali trukti nuo 15 iki 30 minučių.

Individualiame pervežime važiuojama griežtai į vieną viešbutį, be galimybės įsisodinti kitus turistus, bei nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

Individualaus transporto užsakymas galimas sekančiose kategorijose:

 • Car up to 3 pax Standard:lengvasis vidutinės klasės automobilis;
 • Car up to 3 pax Premium:lengvasis verslo klasės automobilis Mercedes E-сlass, BMW 5, Volvo XC90 arba analogiškas;
 • Car up to 3 pax Deluxe:lengvasis automobilis Mercedes S-class arba analogiškas;
 • Minibus or minivan up to 7 pax Standard:Toyota Hiace, Ford Galaxy, VW Transporter arba analogiškas;
 • Minibus up to 7 pax Premium:Mercedes Vito, VW T5 arba analogiškas;
 • Minibus up to 7 pax Deluxe: Mercedes Viano.

*Transporto skyrius pasilieka teisę pateikti aukštesnę transporto priemonių kategoriją, be papildomos turisto priemokos.

*TEZ TOUR kompanija neatsako už paliktus daiktus autobuse.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku