AKKA viešbučių tinklas - ideali vieta atsipalaiduoti

„Akka Hotels“ viešbučių tinklas Turkijoje, Kemero kurorte - ideali vieta atsipalaiduoti su visa šeima ar draugų kompanija, romantiškas kampelis jaunavedžiams, nuostabi vieta verslo mokymams, seminarams ir konferencijoms. Viešbučių vieta leidžia atrasti nuostabias panoramas, kurios sujungia kalnų ir pakrantės spindesį su krištolo skaidrumo jūra. „Akka“ viešbučiai yra žinomi ir vertinami dėl paslaugų kokybės, įvairovės, taip pat dėl įvairių apgyvendinimo galimybių universalumo ir puikios vaikų koncepcijos . 
AKKA ANTEDON HOTEL 5 *
AKKA ANTEDON HOTEL 5 *
Viešbučio žavesys slypi žalių pušynų puošnumo ir krištolo skaidrumo jūros derinyje. Šis viešbutis suteikia puikias galimybes gerai pailsėti, tad kiekvieną poilsio akimirką užpildo ramybės jausmu ir ryškiomis nežabotų linksmybių emocijomis. Viešbutis įsikūręs kalno „Beydağları“ papėdėje, garsėjančioje savo puriais pušynais, grynu oru ir gaiva. Viešbučio svečių laukia erdvūs numeriai, smagūs pramoginiai renginiai bet kokio amžiaus vaikams, bei suaugusiems. Maisto įvairovė patenkins bet kurio norus ir poreikius.
AKKA ALINDA HOTEL 5*
AKKA ALINDA HOTEL 5*
Viešbutis įsikūręs vaizdingame Kirišo kaimelyje, apsuptas apelsinų, citrinų ir granatų medžių plantacijos. Be to, čia galite mėgautis nepakartojamais jūros, kalnų bei pušynų vaizdais. Poilsis viešbutyje suteikia puikias galimybes gerai pailsėti, papramogauti bei atsikvėpti nuo kasdienių rūpesčių. Kruopščiai apgalvota vaikų koncepcija, pritaikyta visoms amžiaus grupėms, tad nuobodžiauti tikrai nebus laiko. Rekomenduojame šį viešbutį visai šeimai, nes čia bus pasirūpinta turtingu ir kokybišku poilsiu.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku