Viza

VIZOS

1. Vizos

Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais ir kitais tikslais į Šri Lanką, reikalinga viza (elektroninis leidimas įvažiuoti į šalį). Šri Lankoje veikia išankstinė elektroninė įvažiavimo į šalį leidimų sistema (ETA), todėl vykstant trumpalaikiam turistiniam vizitui į Šri Lanką, keliautojams rekomenduojama iš anksto pasirūpinti elektroniniu leidimu (ETA).

Ne Lietuvos Respublikos piliečiams migracijos tarnybų reikalavimai ir leidimo įvažiuoti (ETA) išdavimo tvarka gali skirtis. Dėl visos reikalingos informacijos būtina kreiptis į kelionių agentūrą ar atitinkamos šalies diplomatines atstovybes, konsulines įstaigas. Išsamiau www.pasienis.lt ir www.migracija.lt. Šis leidimas leidžia viešėti šalyje ne ilgiau kaip 30 dienų nuo atvykimo į Šri Lanką dienos. Elektroninį leidimą įvažiuoti į šalį (ETA) galima savarankiškai užpildyti interneto svetainėje http://www.eta.gov.lk/slvisa/. Nuo 2013 01 01 leidimų įforminimas „on-line“ kainuoja 30 JAV dolerių vienam asmeniui, o vaikams iki 12 metų amžiaus – nemokamai. Atkreipiame dėmesį į tai, kad įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Elektroninio leidimo atvykti į Šri Lanką turėtojai, migracijos tarnyboms pareikalavus, privalo įrodyti, kad turi lėktuvo bilietą į abi puses (į ir iš Šri Lankos) bei pakankamai lėšų padengti asmenines išlaidas buvimo Šri Lankoje metu.

Išankstinis elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį (ETA) gavimas palengvina ir pagreitina pasų kontrolės perėjimą atvykus į šalį. Neturintys iš anksto įforminto leidimo (ETA) jo gavimo procedūrą galės atlikti oro uoste, atvykę į Šri Lanką. Čia leidimas vienam asmeniui kainuotų 35 JAV dolerius, o vaikams iki 12 metų amžiaus – nemokamai. Rekomenduojame greitesniam ir komfortiškesniam pasų kontrolės perėjimui pasirūpinti elektroniniu leidimu (ETA) iš anksto. Mokestis už leidimą (ETA) yra negrąžinamas, net ir tuo atveju, jei konsulinės įstaigos priima sprendimą leidimo (ETA) neišduoti. Daugiau ir tikslesnės informacijos apie leidimus (ETA) galite rasti www.immigration.gov.lk, http://www.eta.gov.lk/slvisa/ arba teiraukitės Jus aptarnaujančioje kelionių agentūroje. Asmenims be pilietybės, turintiems leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje ir išduotą galiojantį kelionės dokumentą, atvykti į Šri Lanką neleidžiama. UAB „Tez Tour“ neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius.

DĖMESIO! Užsienio valstybių, neturinčių bevizio režimo susitarimo su Lietuvos Respublika, piliečiams, norintiems į kelionę vykti iš Lietuvos, būtina daugkartinė (Šengeno arba nacionalinė) viza. Išsamiau www.pasienis.lt ir www.migracija.lt.

ATTENTION! Tourists, who are the citizens of Foreign countries, which do not have contracts with the Republic of Lithuania according to elimination of visas for travel to the Republic of Lithuania, when purchasing a trip with departure from Lithuania / return to Lithuania, must have a multiple entry visa (Schengen or National visa), valid not less than the duration of the trip (detailed information you can find www.migracija.lt).

ВНИМАНИЕ! Гражданам зарубежных стран не имеющим безвизового соглашения с Литовской Республикой, которые приобрели туристическую поездку, вылета / возврата из / в Литовскую Республику должны иметь многократную (национальную или шенгенскую) визу, сроком действия визы не менее продолжительности поездки/путёвки (подробную информацию можно получить www.migracija.lt).

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku